7 способів прибрати живіт без спортзалу і дієт

879


Зміст

 • Хитрість № 1. Гарна постава
 • Хитрість № 2. Багато рідини
 • Хитрість №3. Повільний прийом їжі
 • Хитрість № 4. Пробіотики
 • Хитрість №5. Регулярні прогулянки
 • Хитрість №6. Прийом вітамінів
 • Хитрість № 7. Розслаблення і спокій
 • Кожна жінка мріє про відсутність складок в області талії і рельєфному животику. Відкриємо секрет – для досягнення бажаних форм зовсім не обов’язково мучити себе суворими дієтами і нескінченно відвідувати спортзал. У цій статті ми розповімо про 7 простих хитрощі / правила, дотримуючись яких, вам вдасться стати володаркою осикою талії.

  Ну що, пора готувати фігуру до літа? Тоді поїхали!

  Хитрість № 1. Гарна постава

  Тренуйте м’язи живота і спини в будь-який момент: коли ви сидите перед комп’ютером, приймаєте їжу, гуляєте або пересуваєтеся на громадському транспорті. Візьміть за правило не сутулитися і утримувати спину прямо. Встановіть нагадування в телефоні, який не дасть забути про збереження постави.

  7 способів прибрати живіт без спортзалу і дієт

  Хитрість № 2. Багато рідини

  Рідина необхідна для повноцінної роботи організму. Через нестачу води в організмі можуть з’явитися зайві кілограми і жирові складки. Оптимальна добова норма чистої води складає 1,5-2,5 літра в день. Такого обсягу достатньо для нормалізації роботи внутрішніх органів, для поліпшення фігури і станом шкіри.

  Хитрість №3. Повільний прийом їжі

  У групу ризику потрапляють жінки, які звикли їсти на бігу. Це дуже шкідливо для фігури.

  Звичка ковтати їжу, не жуючи, призведе до появи нових складок на животі та здуття через заковтування повітря під час їжі.

  Хитрість № 4. Пробіотики

  Пробіотики необхідні кожній людині, який стежить за своєю фігурою. Вони допомагають організму попередити проблеми, пов’язані з роботою шлунково-кишкового тракту. Висока їх зміст присутня в молочних і кисломолочних продуктах. Тому рекомендується щодня вживати йогурт, кефір, сир і харчові добавки.

  7 способів прибрати живіт без спортзалу і дієт

  Хитрість №5. Регулярні прогулянки

  Якщо жінка мріє про тонку витонченої талії і пласкому животику, то вона повинна встановити для себе важливе правило – щодня гуляти на свіжому повітрі не менше 30 хвилин в день. В результаті досліджень, які проводилися фахівцями одного з американських медичних центрів, було доведено, що ефективність від пішої ходьби рівнозначна комплексу вправ на всі групи м’язів.

  Хитрість №6. Прийом вітамінів

  Для досягнення витонченої фігури слід регулярно вживати корисні речовини, що сприяють виробленню в організмі певних гормонів, за рахунок яких відбувається зменшення жирового прошарку в області талії. До таких належить вітамін групи D, В і кальцій.

  7 способів прибрати живіт без спортзалу і дієт

  Хитрість № 7. Розслаблення і спокій

  У багатьох жінок організм знаходиться в постійному фізичному та емоційному напруженні. Такий стан є несприятливим: всі внутрішні органи починають працювати в уповільненому темпі, в тому числі це стосується і шлунково-кишкового тракту.

  Для відновлення повноцінної роботи всіх процесів в організмі потрібно повноцінно спати і достатньо часу присвячувати відпочинку.