Як заощадити на покупці абонемента у фітнес-клуб

823


Зміст

 • Відвідування з обмеженнями
 • Сезонні тренування
 • Придбання перед відкриттям клубу
 • Групова знижка
 • Пільги студентам і пенсіонерам
 • Придбання у колишніх власників
 • Сезон підготовки до пляжного сезону давно відкрито, значить, пора задуматися про вигідне придбання абонемента. Людям, які регулярно відвідують фітнес-клуби, набагато зручніше купувати карти, які дають можливість займатися в залах протягом встановленого періоду.

  Крім тренувань клієнти можуть отримувати сеанси масажу, плавати в басейні і приймати інші оздоровчі процедури. На жаль, такі карти дорогі, і далеко не всі здатні набувати їх за повну вартість. Однак відвідувачі можуть заощадити і купити комплект послуг з обмеженнями, по акціях і пільг. Про те, як це зробити, розповімо в цій статті.

  Відвідування з обмеженнями

  У багатьох спортивних центрах можна придбати карти, які дозволяють користуватися послугами, але з обмеженнями. Наприклад, при покупці в мережевих клубах клієнту дозволяється займатися тільки в одному з них. Також популярні карти, які дозволяють тренуватися:

  • тільки по вихідним:
  • у ранкові або денні години;
  • без відвідування басейну;
  • без послуг масажиста.

  Сезонні тренування

  Багато людей купують абонементи, які передбачають сезонний відвідування. Хто хоче схуднути до свят, а хто-то підтягнути тіло до початку літа.

  Вже в кінці весни можна купити карту «літо в подарунок», а у грудні — «новий рік у подарунок» (14 днів з 1 січня безкоштовно). Подібні акції проводяться в багатьох спортивних центрах на 8 березня, 23 лютого і інші свята.

  Придбання перед відкриттям клубу

  Багато центри розпочинають продаж абонементів та пакетів послуг в період будівництва. Зазвичай майбутнім клієнтам пропонується придбати картки за 6 місяців до відкриття залів. Також мається можливість заздалегідь придбати карту вихідного дня, сімейну, ранкову.

  Як заощадити на покупці абонемента у фітнес-клуб

  Групова знижка

  Багато спортивні центри пропонують клієнтам карти «сімейні». Наприклад, один партнер оплачує 100% від вартості, а другий — тільки половину. Якщо пара відвідує зал з дітьми, величина знижок визначається індивідуально. Є можливість купувати комплекти абонементів для перебування в клубі з братами і сестрами.

  Перед придбанням такого пакета послуг необхідно надати документи, що свідчать про спорідненість. Також клуби можуть пропонувати хороші знижки для корпоративного перебування. Зазвичай вони діють при відвідуванні 5 і більше осіб від однієї організації.

  Пільги студентам і пенсіонерам

  Подібні знижки пропонуються в багатьох мережевих клубах. Пенсіонери або студенти перед покупкою повинні показати документи (студентський, пенсійне посвідчення). Часто спортивні центри не рекламують подібні акції, тому про знижки краще дізнатися заздалегідь у адміністратора.

  Придбання у колишніх власників

  Деякі клієнти, що мають картку клубу, вирішують припинити заняття з якихось причин. Власник може продати комплект послуг, які надаються спортивними центрами, з великою знижкою.

  Нерідко карти розігруються в соціальних мережах, на змаганнях. Якщо переможцю вони не потрібні, є можливість придбати їх за невисокої вартості.

  Заняття в спортивних клубах завжди коштують недешево. Існує багато можливостей придбати картки за хорошими знижками. Перед покупкою важливо уважно ознайомитися з інформацією про перелік послуг, що надаються фітнес-центром і всі обмеження. Багато клуби регулярно проводять акції, завдяки яким є можливість відвідувати тренування з невисокими витратами.