8 чудо-продуктів, які позбавлять від набряків

1378


Зміст

 • Продукти, що допомагають боротися з набряками
 • Спаржа
 • Грейпфрут
 • Цибуля
 • Інжир
 • Ананас
 • Біле м’ясо
 • Виноград
 • Огірок
 • Утримання води, також зване набряком, викликане надлишковим накопиченням рідини в тканинах. Вода становить близько 60% обсягу всього організму і розподіляється по-різному в кровоносних, лімфатичних судинах і тканинах. Набряки можуть бути викликані багатьма факторами, такими як високі температури, венозна недостатність, гормональний дисбаланс.

  Крім того, люди, які довго стоять на одному місці і страждають від порушень кровообігу, схильні до набряку ніг. Детальніше про причини виникнення та методи боротьби з набряками в різних частинах тіла читайте в цій статті.

  Утворення набряків сприяє і надмірна кількість натрію в організмі. Перший крок, який необхідно зробити, — зменшити щоденне споживання солі. Інші способи нейтралізації набряку і полегшення симптомів: лімфатичний масаж і фізичні вправи для ніг.

  Правильна дієта допомагає істотно зменшити набряки — необхідно включити продукти, які володіють сечогінним і проносним ефектом. При цьому не варто забувати про достатньому споживанні рідини, особливо в жаркий період часу. З-за високого вмісту натрію переважно уникати газованої мінеральної води.

  Продукти, що допомагають боротися з набряками

  Нижче йдуть продукти, які здатні боротися з утриманням рідини в організмі.

  Спаржа

  Це один з найбільш корисних овочів. Продукт володіє сечогінними властивостями і допомагає зменшити набряки.

  8 чудо-продуктів, які позбавлять від набряків

  Грейпфрут

  Цей фрукт сприяє правильному функціонуванню нирок і печінки. Споживання грейпфрута полегшує лімфодренаж і спалює жири з-за високого вмісту вітаміну С.

  Цибуля

  Цибульний сік володіє сечогінними властивостями, стимулює ниркову функцію і збільшує виділення сечі. Цибулю, споживаний в сирому або вареному стані, є природним засобом проти набряку ніг.

  8 чудо-продуктів, які позбавлять від набряків

  Інжир

  Ці фрукти відрізняє і сечогінну дію, і проносне. Продукт ефективний проти набряків в організмі.

  Ананас

  Ананас, також відомий своїми жиросжигающие властивостями, — багатий клітковиною плід. Він також містить бромелайн, фермент, який сприяє травленню і збільшує дренування набряків.

  Біле м’ясо

  Білки, які містяться в білому м’ясі, сприяють видаленню води з організму. Для максимального ефекту, бажано споживати м’ясо свійської птиці (курку, індичку, качку) і рибу (тріску, хек).

  8 чудо-продуктів, які позбавлять від набряків

  Виноград

  Виноград — джерело калію і магнію. Допомагає позбавитися від зайвої води в тканинах. Він також багатий клітковиною і регулюють кишковий транзит.

  Огірок

  При підвищеному вмісті калію і низькій кількості натрію споживання огірка забезпечує хорошу функцію нирок і сприяє видаленню сечі. Огірок має низьку калорійність (100 г огірка містить 12 ккал), тому також рекомендується людям, які хочуть схуднути.