Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

851


Зміст

 • Курс детокс
 • Голодування
 • Прийом жиросжигателей і інших засобів для схуднення
 • Обгортання і масажі, пояси з ефектом сауни, корсети
 • Пояси
 • Корсети
 • Шаблонне мислення
 • Такої кількості помилок, як в питаннях фітнесу та схуднення, мабуть, немає ніде. Люди готові на все, щоб скинути вагу без зайвих зусиль, і охоче вірять обіцянкам. «Ах, обдурити мене не важко! Я сам обманюватися радий».

  Звідси з’явилися монодієти, чарівні пігулки для схуднення, пояси і пластирі, льодяники, відбивають апетит, диво-масажери. Виробляти і поширювати їх вигідно — це ціла індустрія. Тому реклама ненав’язлива та агресивна. Щоб не попастися на виверти досвідчених маркетологів, потрібно знати не так багато. Просто запам’ятайте методи і прийоми, які не працюють. Про них і піде мова в цій статті.

  Курс детокс

  Так, після детокс можна розпрощатися з 2-3 кілограмами ваги, але це буде не жир, а виключно рідина, запаси якої незабаром будуть заповнені. Як тільки ви повернетеся до звичного раціону харчування, цифра на вагах знову просунеться вперед до старої позначки. Додамо сюди, що курси детокс зазвичай дорого коштують і переносяться важко, як голодування.

  Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

  Є думка, що курс детокс допоможе звільнитися від шлаків і токсинів. Але доказів цьому немає. Розсудимо логічно: неможливо позбутися за 2 дні від шкідливих речовин, які накопичувалися роками. Тільки збалансоване харчування протягом тривалого періоду зробить роботу вашого організму більш злагодженою. І це потрібно навіть не для схуднення, а для здоров’я.

  Якщо відчуваєте потребу «очиститися», пийте більше чистої води, включіть в раціон злакові, овочі, фрукти. Щоб не хворіти і не боятися шлаків, зміцнюйте імунітет якісними продуктами, вітамінами, корисними звичками, фізичною активністю, загартовуванням.

  Голодування

  Голодувати, щоб схуднути — найбільш неефективна методика зниження ваги. По-перше, цього не можна дотримуватися довго, а лише регулярність — запорука успіху, особливо в спорті і схудненні. На другий день ви знов зірветеся і, зголоднівши, використайте подвійну норму калорій. По-друге, голодування шкідливе і може спровокувати цілий ряд захворювань, а також збій життєво важливих систем організму. Наслідки тривалого відмови від вживання їжі можуть бути катастрофічними.

  У певний період голодування протягом 1-2 днів може навіть виявитися корисним, наприклад, після низки застіль і свят. Але за умови, що чоловік абсолютно здоровий, що рідкість. І це нормально переносить.

  Голодування категорично заборонено дітям і підліткам, вагітним і жінкам, літнім людям, а також у період будь-яких підвищених розумових або фізичних навантажень. Якщо ви готуєтеся до змагань або здаєте іспити, збалансоване харчування дуже важливо.

  Прийом жиросжигателей і інших засобів для схуднення

  Доведено, вони не працюють. Вірніше, можуть дати результат тільки при дефіциті калорій, за умови регулярних тренувань. Іншими словами, ви схуднете і без них, якщо будете витрачати більше енергії, ніж споживаєте з їжею.

  Сьогодні більшість таких добавок — потужні або не дуже сечогінні або проносні засоби, за рахунок яких ви позбавляєтеся виключно від рідини, а не від жиру. Всілякі чаї і кави, коктейлі, компоти, льодяники і таблетки не мають ніякого дії. Вони доведуть до банкрутства для вашого гаманця і шкідливі для здоров’я.

  Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

  Обгортання і масажі, пояси з ефектом сауни, корсети

  Обгортання, масажі та інші процедури покращують стан шкіри — омолоджують і підтягують її, але не сприяють схудненню без дієт і спорту. Самі по собі, окремо від харчування і навантажень, вони не працюють.

  Ви можете трохи скоригувати обсяги і контури тіла масажем, але вже через 2-3 місяці курс доведеться повторити знову. Стійкий результат можливий тільки в поєднанні з помірним харчуванням і спортом.

  Пояси

  Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

  Дивно, але в наші дні все ще повно людей, які носять пояси і шорти з ефектом сауни і обмотуються плівкою. Причому багато практикують це не тільки вдома, але і в залі. Не можна цього робити: не просто марно і антинауково, але і небезпечно.

  Термопояса, шорти і костюми з ефектом сауни не тільки не допомагають впоратися з жировими відкладеннями, але й шкодять здоров’ю. Сюди ж відноситься обмотування плівкою, особливо під час фізичних навантажень: підвищується ризик зневоднення і перегріву організму.

  Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

  Корсети

  Що стосується корсетів, шкода їх теж величезний. Вони здавлюють внутрішні органи, порушують процеси циркуляції крові. При регулярному застосуванні можливі зниження тонусу черевної м’язи, вісцеральне зміщення і атрофія стінок черевної порожнини, а також деформація шлунка, печінки і легень і зниження дихальної здібності, скручування органів черевної порожнини. Особливо небезпечний корсет під час фізичної активності.

  Це не допоможе схуднути — 5 непотрібних речей, які все роблять

  Шаблонне мислення

  Нарешті, саме поширене і небезпечне — бажання мислити шаблонно, не замислюючись про деталі і не прислухаючись до своїх відчуттів.

  Не варто бездумно ділити їжу на здорову і шкідливу, тим більше, вчені в черговий раз довели, що такого розмежування не існує — кожен організм реагує на один і той же продукт харчування по-різному. Як наслідок, хто-то гладшає від картоплі, а хтось- від помідорів. Детальніше в цій статті. Немає такого продукту, який би всім однаково не підходив і приносив шкоди, крім відвертої отрути. Наприклад, небезпечних або умовно небезпечних харчових добавок.

  Немає таких тренувань, які підходили б всім однаково. Для кого-то працює плавання, для когось- біг, для когось- силові многоповторки. Робіть те, що подобається, і те, що приносить результат — зміцнює м’язи і піднімає настрій.

  План харчування і тренувань складайте індивідуально. Для цього краще звернутися до дієтолога або тренеру, але при відсутності матеріальної можливості можна обійтися і своїми силами. В наші дні це не проблема — будь-яку інформацію можна знайти в книгах або в інтернеті.