10 рекомендацій, які дозволять схуднути без дієт і спорту

912

Більше рухатися і споживати менше калорій — ось прості і дієві методи позбавлення від зайвих кілограмів і приведення організму в норму. На жаль, вони не впливають на всі можливі проблеми, що призводять до надмірної ваги, і тому їх ефект виявляється істотно обмежений. Щоб оздоровитися, ми пропонуємо 10 порад, не пов’язаних зі спортом та скороченням раціону харчування.

10 порад, котрі худнуть: НІ дієт, НІ голодування

 • Для стабілізації і плавного зниження ваги рекомендується збільшити кількість прийомів їжі, скоротивши при цьому розмір порцій. Надходження поживних речовин в організм стане більш постійним, і йому нема чого буде відкладати поглинаються калорії про запас.
 • Настав час урізноманітнити меню. Замініть частину звичних висококалорійних продуктів овочами та фруктами. Замість пиріжків і печива підійдуть сухофрукти і чорний шоколад. Не потрібно обмежувати себе в ласощах, варто просто змістити акценти.
 • Слід виключити нестерпний їжу. Така їжа може провокувати проблеми ШКТ і викликати порушення сну. Діагностику на визначення гастрономічних слабкостей проводять лікарі-дієтологи.
 • Здоровий сон має тривалість близько 8 годин. Недолік нічного відпочинку призводить до підвищеного апетиту, т. к. тіло прагне компенсувати нестачу енергії. Кілька порад, як поліпшити якість сну, в цій статті.
 • Їжте без поспіху, ретельно пережовуючи. Імпульс, що йде в мозок від шлунка та повідомляє про насичення, виникає не відразу, коли всередину потрапляє достатня кількість їжі. Їсти повільно, ми суттєво знижуємо можливість проковтнути зайве. Крім того, ретельне розжовування допомагає шлунку у травленні.
 • Молоко і солодощі краще їсти вранці і в денний час. Справа в тому, що вони сприяють виділенню інсуліну в кров, а він, у свою чергу, посилює відкладення жирів.
 • Не варто запивати голод соками і лимонадом. Ці напої містять багато цукру, часте їх вживання може завдати шкоди здоров’ю і суттєво збільшить кількість калорій, одержуваних організмом.
 • Замість кави краще пити чай матчу. Він добре тонізує організм, нормалізує холестерин і покращує стан судин, прискорює метаболізм. Активація обмінних процесів призводить до прискорення спалювання жирових запасів. Рекомендовані каркаде, зелений.
 • Робіть з ранку масаж живота. Перед тим як піднятися з ліжка, 5 хвилин повільно і глибоко дихайте, погладжуючи рукою черевну область. Долоня повинна злегка натискати на живіт, рухати нею при цьому треба за годинниковою стрілкою. Від такого регулярного масажу покращиться потік крові і лімфи в органах, відповідальних за травлення.
 • Зберігайте позитивний настрій духу і не вантажте на тему повільного прогресу схуднення. Запам’ятайте, плавне зниження ваги є природним, а від швидких змін потім можуть з’явитися серйозні проблеми зі здоров’ям.
 • Головна рекомендація – це не забувати в гонитві за заповітними цифрами на вагах про власне самопочуття і здоров’я. Не варто сильно засмучуватися через з’їденої цукерки чи шоколадки, пригнічений психічний стан в справі схуднення не допомагає, іноді цілком можна побалувати себе солодким.

  Дуже важливо налаштувати себе на зміну способу життя у бік більш здорового, тоді і результати з’являться, і нудьги не буде.