7 видів споживчого кредиту

11-22-2021

Даний вид кредитування являє собою угоду, яка укладається для оплати споживчих потреб позичальником. Банківська організація може запропонувати своєму клієнту отримати кредит в товарній або грошовій формі. Основною ж метою цих програм є видача грошей під відсотки на певний період людям.

Громадянин може укласти кредитний договір до 7 років з лімітом кредитування. Він може витратити позикові кошти на свій розсуд, не звітуючи за них перед фінансовою компанією. Вона може просто проявити інтерес при подачі заявки людиною і дізнатися причину необхідності грошей. Сума кредиту безпосередньо залежить від платоспроможності потенційного клієнта і терміну дії угоди – пише Моя Готівочка, позика на карту швидко без відмови.

Вимоги, які пред’являють кредитори при оформленні споживчих позик

Банківські організації не хочуть ризикувати своїми коштами і тому висувають свої критерії відбору “ідеальних” позичальників, які повинні повернути кредит своєчасно разом з нарахованими відсотками. Споживчу позику можуть отримати тільки ті люди, які:

  1. Мають російське громадянство з постійною пропискою в регіоні знаходження обраної фінансової компанії.
  2. Досягли повного повноліття.
  3. Мають постійне робоче місце і отримують стабільний заробіток.
  4. Шанси підвищаться, якщо громадянин має вищу освіту і у власності цінне ліквідне майно. Наприклад, нерухомість або автомобіль. Не менш важливим аргументом буде позитивна кредитна репутація. Якщо вона має негативні записи, то кредит Отримати буде дуже складно.

Для укладення кредитної угоди потрібні наступні папери та довідки:

  • Паспорт і СНІЛС, можна ІПН.
  • Копію трудового документа.
  • Довідку про одержуваний дохід.

Для того щоб отримати споживчу позику на більш вигідних умовах необхідно:

  1. Звертатися до кредитора, який до цього надавав фінансову допомогу.
  2. Оформляти угоду треба в банку, де дебітор отримує свою заробітну плату або має депозит.
  3. Щоб збільшити ліміт кредитування, потрібно надати платоспроможних поручителів або внести заставне майно.
  4. Не потрібно гнатися за швидкими позиками, так як по ним ставка набагато вище, та й комісійні збори присутні в достатній кількості. Краще почекати кілька днів і отримати позикові кошти з незначною переплатою.
  5. Не допускати прострочення по виплаті кредитної заборгованості, інакше кредитна установа застосує штрафні санкції.

Види споживчих кредитів

Банки пропонують такі різновиди споживчих кредитних пропозицій своїм клієнтам:

  1. Іпотека, яка оформляється на тривалий період і термін дії договору може доходити до 30 років. Полягає під заставу нерухомості, що купується позичальником під мінімальну процентну ставку. В даному випадку страхування застави є обов’язковою умовою. Щоб отримати схвалення фінансової компанії треба надати максимальний пакет документів, в тому числі і письмову згоду чоловіка на отримання позикових коштів. Дана програма допомагає поліпшити житлові умови населенню з високою і стабільною платоспроможністю. Окремі категорії громадян можуть скористатися заходами державної підтримки і направити їх на часткове або повне погашення іпотечних позик.
  2. Автомобільний кредит видається тим особам, які бажають без накопичення грошей придбати транспортний засіб. Угода укладається на період до 5 років. Обов’язковим пунктом даного кредитування є застава і його страховка. В даному випадку, це автомобіль, який треба застрахувати на випадок псування або загибелі, а також викрадення. Відсотки по кредиту мінімальні і рідко досягають 10%.
  3. POS-кредити, які оформляються безпосередньо в торгових центрах і магазинах. Вони видаються на покупку потрібного товару або речі, яку вибрав позичальник. Даний вид кредитування характеризується завищеною процентною ставкою, яка може доходити до 50% і додатковими платежами. Але, все це компенсують два істотних плюса: позика оформляється за півгодини і по одному паспорту.
  4. Експрес-кредити, які видаються в день звернення. Людина подає заявку в офісі кредитної установи і вже через кілька годин може отримати позикові кошти. Для отримання цієї позики потрібно паспорт і СНІЛС( ІПН), а також наявність позитивної кредитної історії. Умови кредитування нічим не відрізняються від звичайних. Ставка нараховується від 20%, але правда, ліміт за договором може досягати суми всього до 100000 рублів.
  5. Нецільові позики без забезпечення. Це найбільш популярний вид споживчого кредитування, який користується величезним успіхом серед населення. Для отримання позикових коштів треба пред’явити співробітникам фінансової компанії документальне підтвердження стажу трудової діяльності та розміру заробітної плати. Ліміт кредитування може доходити до декількох мільйонів рублів. Термін дії таких кредитних договорів становить 5-7 років, ставка варіюється в межах 14-26%.
  6. Кредити під заставу майна. Застава дає позичальникові можливість користуватися позиковими коштами за більш лояльними умовами, так як банківська організація видає їх під мінімальну процентну ставку. Фінансові ризики зведені до мінімуму і кредитор може дозволити собі видати клієнту значну суму грошей.
  7. Кредити з поручителями. Дані пропозиції не користуються попитом, так як дуже важко знайти людину, яка готова поручитися за іншого своїми коштами. Але, все одно ця пропозиція затребувана у тих, хто не має можливості надати заставу. Поручитель повинен надати довідку про свою платоспроможність, щоб переконати фінансову компанію знизити відсотки за договором на кілька пунктів. Ліміт даної позики може бути до 3000000 рублів з періодом кредитування до 7 років.

Завдяки споживчим позикам громадянин може купити будь-яку річ або майно, включаючи навіть квартиру або будинок і тим самим задовольнити всі свої бажання.

Джерелоhttp://glace-pro.ru/