Любитель-марафонець Ігор Слодін планує вийти на професійний рівень

8-12-2021

Любитель-марафонець планує вийти на професійний рівень – історія Ігоря Слодіна мрія, що збулася. У спорті домогтися значних результатів після сорока років вкрай складно, але тим більше цінуються перемоги подібних спортсменів. І як повідомляють джерела, марафонець Ігор Сподін успадковує приклад давньогрецького героя Фідіппіда, і сміливо долає величезні дистанції. Він не просто самостверджується, а перемагає себе самого. Як він це робить читайте за посиланням игорь сподин та переймайте досвід.

Восени 2020 р Ігор Сподін виявився в трійці переможців забігу IV Irdyn Trail Run, залишивши позаду бігунів, що молодші за нього. Територія заказника Ірдинське болото поблизу Мошногорського кряжа, що в Черкаській області, рясніла складними ділянками:

піщаними смугами;
зонами глини;
торф’яними клинами лісів.
Такий грунт зовсім не схожий на доріжки стадіону, і часом учасники згаданого заходу переходили перешкоди вбрід.

тернистий шлях
До тріумфу Ігор Сподін йшов 5 років. Тоді чоловік вирішив почати боротьбу з віковими захворюваннями. Він приступив до вивчення досвіду професіоналів і любителів, наполегливим тренуванням з бігу. І в цьому сприяла початківцю бігунові залізна сила волі.

У десятках різних забігів взяв участь Ігор Сподін і з упевненістю заявляє, що це спортивне захоплення змінило його життя. Він подорожуючи по Європі, зустрів чимало однодумців.

Прорив в спорті і житті


Призове місце в марафоні в Україні – це лише початок для Ігоря Сподіна. Переможець планує брати участь в міжнародних змаганнях і відчути радість від нових перемог.

Такі якості, як цілеспрямованість, витривалість, бажання нових звершень допомагають Ігорю в і роботі, вирішенні непростих ситуацій. Адже змагання загартовують характер, а це стане в нагоді на життєвій ниві.

Сам бігун з України скромно цінує свої успіхи, і як справжній майстер розуміє, що попереду чекає кропітка праця. А його друзі, вважають, що він справжній чоловік, який домагається свого і ставить перед собой ще більші задачі.