Як вибирати медтехніку для клініки?

7-31-2021

 

При відкритті власного медичного кабінету або ж переобладнанні вже існуючих медцентрів перед їх власниками постає питання пошуку відповідного обладнання. Звичайно ж, важливо враховувати ціну і наявний бюджет, але ще потрібно звернути увагу на важливі аспекти, що сто суються саме медичної сфери. Обладнання, представлене на сайті магазину медтехніки має відповідати певним вимогам. Хочемо порекомендувати вибрати найкращу медтехніку для клініки на сайті https://baldinelli.ua/ , тут тільки найкращі ціни та якісні моделі .

Сертифікати та дозволи-доведена ефективність

Жодне обладнання з позначкою “медичне” не буде допущено в продаж без проведення ряду тестів, що підтверджують як його безпеку, так і ефективність. Сертифікати про успішне проходження таких випробувань повинні бути у продавця виробів, а згодом – і у власників медичного закладу для пред’явлення різним перевіряючим службам.

Зручність експлуатації, відповідність можливостям

Крім відповідності стандартам якості та безпеки, потрібно звертати увагу ще на такі аспекти:

  • можливість експлуатації обладнання без перепланування приміщення або з урахуванням можливості її реалізації. Так деякі види обладнання вимагають мережі з напругою 380 вольт замість звичних 220. Ще може виникнути проблема, коли апарат занадто великий і просто не поміститься в межі кабінету.
  • складність в експлуатації як сама по собі, так і в порівнянні з минулим аналогічним обладнанням, що використовувався в клініці раніше. Іноді невеликі переваги, які дає нова модель того чи іншого апарату, не варті зусиль, які доведеться витратити на навчання всього персоналу.
  • специфіка умов зберігання та експлуатації обладнання, догляду за ним. Деякі види матеріалів не можна стерилізувати з використанням стандартних засобів. Інші потребують специфічних умов зберігання (найчастіше це лабораторне обладнання). Якщо власник не в змозі забезпечити дотримання цих умов-краще вивчити це питання і відмовитися від покупки до того, як обладнання буде встановлено і зіпсується через неможливість використовувати його за правилами.

Як і з іншими видами обладнання, потрібно враховувати можливість поломки і необхідність заміни відпрацьованих деталей. Перед придбанням апарату потрібно заздалегідь дізнатися, наскільки складно буде здійснити ремонт: чи є поблизу сервісні центри і як довго доведеться чекати комплектуючих на заміну від виробника або дилера.