Як вибрати лора

7-27-2021

Однак в поліклініку жителі міста не поспішають-борються з нездужанням самостійно. А даремно. За словами медиків, неправильне лікування гострих інфекцій призводить до хронічних недуг вуха-горла-носа. Тому, якщо нежить або біль в горлі не проходять за тиждень, краще поспішити на прийом. Хочемо порекомендувати вибрати найкращого лікаря лора на сайті https://yevhenfliak.com/ , тут тільки найкращі спеціалісти .

Отоларинголог-це лікар, який лікує людей із захворюваннями і розладами вуха, носа, горла (таких як гайморит, синусит, отит) і пов’язаних з ними областей голови і шиї. У побуті такого фахівця частіше називають просто лор.

До фахівця необхідно звернутися, коли ви відчуваєте дискомфорт або хворобливі відчуття, пов’язані з вухами, горлом або носом.

На які симптоми звернути увагу

– захриплість, кашель;

– біль у горлі;

– білуватий наліт на мигдалинах;

– кровотечі з носа;

– гнійні виділення з вух або носа;

– порушення слуху;

– шум в голові, дзвін у вухах;

– постійне хропіння.

Записатися до отоларинголога можна в поліклініці за місцем проживання. Але, як правило, прийом доводиться чекати мінімум два тижні. Тому за допомогою можна звернутися в приватну клініку. Але пам’ятайте, не всі медцентри спеціалізуються на лікуванні лор-захворювань. Важливо знайти багатопрофільний заклад з лабораторією, узд, рентгеном, щоб можна було отримати комплексне обстеження в одному місці.

Вибрати фахівця – справа непроста. При знайомстві з лікарем обов’язково поцікавтеся його стажем роботи. Сьогодні регулярно впроваджуються нові методики лікування, тому фахівці повинні постійно підвищувати свою кваліфікацію. Це дуже важливий момент, який слід уточнити на першому ж прийомі.

Лор радить:

– не користуватися судинозвужувальними краплями в ніс більше п’яти днів. В іншому випадку є ризик звикнути, а вони гублять слизову носа. Якщо без крапель ви не можете дихати або засипати, обов’язково йдіть до лор-лікаря;

– промиваючи ніс при нежиті, бути обережним: стежити, щоб вода не потрапила в вуха. Якщо не впевнені, що зможете все зробити правильно, краще використовувати інші методи;

– не слухати гучну музику кожен день по півтори години. Це призводить до зниження слуху.

Щоб потрапити до отоларинголога абсолютно безкоштовно за медичним полісом, вам необхідно звернутися до свого дільничного терапевта в поліклініці за місцем проживання. Він, в свою чергу, випише вам направлення до вузького фахівця. Далі – ви зможете взяти талончик на прийом до лора.

Якщо пощастить, на огляд ви потрапите вже через тиждень. Однак щоб заощадити час, можна звернутися в приватну клініку. Але за огляд вам доведеться заплатити.