10 порад, як зробити ноги стрункішими за місяць

934


Зміст

 • Будьте реалістами
 • Введіть розвантажувальні дні
 • Збалансуйте харчування
 • Харчуйтеся дробово
 • Ходите в тренажерний зал
 • Не забувайте про кардиоупражнениях
 • Дозуйте силові навантаження
 • Слухайте себе
 • Урізноманітніть спосіб життя
 • Виробіть звичку бути активними
 • Скорочення калорій зазвичай призводить до швидкого схуднення верхньої частини тіла. Ноги ж піддаються корекції з великим трудом. Щоб зробити їх міцними, стрункими і уникнути появи протилежного целюліту, однієї дієти недостатньо. До правильного харчування потрібно додати фізичні тренування. Комплексний підхід дасть ефект вже через кілька тижнів. Ось поради, дотримуючись яких, можна досягти видимих результатів.

  Будьте реалістами

  Потрібно тверезо оцінювати свої фізичні дані і ставити досяжні цілі. Якщо ніжки схожі на барила, через місяць вони не стануть балетними, як не старайся. Але зменшити в об’ємі на пару сантиметрів за цей час їх цілком можливо. Перед початком курсу тренувань рекомендується виміряти окружність стегон і гомілок у широкої частини. Результати записати.

  Через місяць — зробити повторні виміри. Результат послужить стимулом до продовження занять. Тільки не слід намагатися змінити з допомогою вправ природну форму кінцівок, це неможливо. Як правильно робити виміри тіла тим, хто худне, читайте в цій статті.

  Введіть розвантажувальні дні

  Відсутність їжі протягом доби набагато ефективніше для стрункості ніг, ніж жорстка тривала дієта. Така розвантаження допомагає спалювати жирову тканину, м’язи залишаються недоторканими. Це дуже важливо.

  Збалансуйте харчування

  Половину раціону повинні складати складні вуглеводи: неочищені крупи, хліб грубого помелу, овочі. Другу половину — білки. Жири потрібно вживати обмежено — не більше 15 г на день, а цукор виключити.

  10 порад, як зробити ноги стрункішими за місяць

  Харчуйтеся дробово

  Вживання їжі потроху 5-6 разів на день сприяє швидкому насиченню і відсутності почуття голоду протягом дня. Навіть на низькокалорійній дієті. Шлунок поступово звикає до такого режиму, скорочується в об’ємі і не просить зайвого.

  Ходите в тренажерний зал

  Домашні заняття фізкультурою корисні, але не всі можуть правильно скласти комплекс навантажень і регулювати їх інтенсивність. З тренером це вийде. Крім того, регулярні відвідування спортзалу дисциплінують, допомагають не кидати фітнес на півдорозі.

  10 порад, як зробити ноги стрункішими за місяць

  Не забувайте про кардиоупражнениях

  Динамічні тренування сприяють спалюванню жиру і ніг допомагають схуднути. Корисний біг, швидка ходьба, їзда на велосипеді, заняття з скакалкою і степером. Тренуватися потрібно не менше півгодини поспіль щодня.

  Дозуйте силові навантаження

  Такі вправи необхідні для груп м’язів стегон: зовнішньої і внутрішньої сторін. Підійдуть тренування з обтяженнями, з використанням ваги власного тіла, статичні навантаження. Корисно займатися через день, не менше півгодини. Комплекс вправ бажано виконувати після кардіотренувань.

  10 порад, як зробити ноги стрункішими за місяць

  Слухайте себе

  Не можна нехтувати самопочуттям заради результату. Організм дає сигнали, якщо щось не підходить. Болі, судоми в ногах під час занять або ночами — ознака розвитку хвороби судин або нестачі мікроелементів. Ймовірно також, що неправильно підібрані навантаження. Про таких симптомах потрібно говорити тренеру. Детальніше про причини виникнення болю під час тренувань — в цій статті.

  Урізноманітніть спосіб життя

  Це стосується як фітнесу, так і режиму дня. Вправи необхідно міняти щотижня, вводячи в комплекс нові. Інакше м’язи звикають і починають економити енергію. Крім спортивних тренувань для ніг корисні заняття йогою, танці, плавання. Важливо багато рухатися: гуляти, грати в теніс, стрибати на батуті. Це розслабляє і доставляє задоволення. Так більше шансів, що не виникне нудьги і зневіри, не буде спокуси кинути заняття.

  10 порад, як зробити ноги стрункішими за місяць

  Виробіть звичку бути активними

  Не потрібно ставитися до правильного харчування і фізичних навантажень, як до чогось вимушеного. Це викликає психологічне відторгнення, прагнення скоріше позбутися від тягаря. Ефективніше зробити фізичну активність необхідною, як повітря, а до тренувань ставитися з радістю. Збалансований раціон також корисніше, коли супроводжує життя, а не закінчується через кілька тижнів.

  І, звичайно, не забувайте про масажі та обгортання. Самі по собі вони не здатні скоригувати обсяги тіла, але в поєднанні з фізичними навантаженнями та збалансованим харчуванням дуже ефективні. Обгортання і масаж зволожують, відновлюють і підтягують шкіру, борються з проявами целюліту. Всі процедури слід робити курсом — не менше 10-15 сеансів.