Як стати пластичним хірургом

2-10-2021

 

Мабуть, найвідповідальніша професія на світі – хірург. Також хочемо вам порекомендувати відвідати украинская академия пластической хирургии. Тільки подумайте: кілька разів на дню цим умільцям доводиться проводити огляди, ставити діагнози, а найголовніше – розрізати, обрізати і зашивати живу людську плоть! вже точно праця не для людей зі слабкими нервами!

Незважаючи на всю серйозність і складність цієї роботи, дослідження повідомляють: пластична хірургія – це одна з найпопулярніших медичних спеціальностей на сьогоднішній день. Це не дивно: кожен з нас хоч раз в житті замислювався про зміну будь-якої частини тіла, і багато втілюють задумане в життя. А попит, як відомо, народжує пропозицію.

Давайте розберемося в тонкощах роботи пластичного хірурга і дізнаємося, як стати справжніми профі в мистецтві естетичного лікування.

Освіта

Першим етапом на шляху до заповітної професії стане вступ до університету на спеціальність»лікарська справа”. Найсильніші вузи нашої країни, що надають можливість отримати медичну освіту, звичайно, знаходяться в Київі. Це пмгму ім. Сеченова, північно-західний державний медичний університет ім. І. І. Мечникова і рніму ім. Пирогова. Варто відзначити, що освіта там – задоволення не з дешевих: вартість одного курсу варіює від 100 до 200 т.грн. Є і бюджетні місця, наприклад, в рніму ім. Пирогова їх близько 600.

Під час навчання у вузі студент повинен визначити майбутню спеціалізацію в ординатурі: для пластичного хірурга це повинна бути хірургія, щелепно-лицьова хірургія або оториноларингологія. Спеціалізація “пластична хірургія”, на жаль, представлена далеко не у всіх університетах.

Після 2 років ординатури студент може вступити до аспірантури для поглиблення теоретичних знань або ж починати підвищувати свою кваліфікацію на різних курсах, стажуватися у досвідчених лікарів. В цілому він вже має право самостійно займатися лікарською діяльністю, проте досвід показує: кваліфікованими фахівцями стають як мінімум через 10-15 років після початку навчання.

Але закінчивши університет, ординатуру і навіть аспірантуру навчання хорошого фахівця не закінчується. Більшість пластичних хірургів все життя відвідують різноманітні майстер-класи та курси. Вкладають сили і кошти на самоосвіту. Вони скрупульозно, по крихтах, збирають знання і досвід не тільки в росії, але і за кордоном. І все для того, щоб» зробити красиво ” вам.

Якості пластичного хірурга

Навіть найякісніша освіта не допоможе, якщо у доктора немає спеціальних вроджених якостей. Крім теоретичних знань пластичний хірург повинен володіти:

* міцною нервовою системою і стресостійкістю, адже на операційному столі доведеться побачити багато;

* хорошими комунікативними навичками, так як на прийом часто приходять люди не стільки з зовнішніми проблемами, скільки з комплексами – в таких випадках важливо вчасно відмовити пацієнта від операції і направити до психолога;

* художнім чуттям, адже в гонитві за ідеалом головне – зберегти красиві пропорції і максимальну природність-не всім дівчатам підійдуть вилиці як у анжеліни джолі;

* впевненістю у власних діях і відповідальністю, адже в руках хірурга людське життя!

***

Як бачите, стати грамотним пластичним хірургом, майстром своєї справи зможе далеко не кожен початківець лікар. На нашому сайті розміщена актуальна інформація про перевірених фахівців, прекрасно зарекомендували себе на всеросійському рівні.

Відео пластичної операціїфото до і після пластичної операціївідгуки про пластичних хірургахстаті про пластичну хірургію

Кращі пластичні хірурги 

Боділіфтінг (торсопластика) – пластична операція по круговій підтяжці тіла. Його відмінна риса не тільки великий обсяг хірургічного втручання, але і висока вартість. Середня ціна боділіфтінга в москві близько 250 тисяч рублів. Пов’язано це, звичайно зі складністю операції. Але з чого ще складається підсумкова сума торсопластики?

Вартість роботи хірурга

Будь-яка операція-це в першу чергу робота хірурга і його команди. Велика частина вартості боділіфтінга і є оплата роботи команди фахівців. Ви оплачуєте їх години, проведені у…

Боділіфтінг, або торсопластіка, мабуть, одна з найбільш об’ємних пластичних операцій. Під час кругової підтяжки тіла корекції піддається і спина, і живіт, і сідниці. Крім того в ході процедури може бути проведено втручання на стегна і руки. Загалом, боділіфтінг-серйозна операція, після якої змінюється все тіло. Але такі глибинні і великі хірургічні втручання вимагають великого часу не тільки на саму операцію, але і на відновлення. Давайте розберемося з особливостями реабілітації після кругової підтяжки тіла.