Як красиво вишивати бісером

1-4-2021


Вишивка бісером-досить поширений вид рукоділля. Матеріали для нього легко знайти в інтернет-магазині за цим посиланням купить схемы под бисер, а техніці можна навчитися за пару годин. Однак не всі наважуються вишивати великі картини бісером. Вони вимагають особливої уваги і посидючості. Також вкрай важливо налаштуватися і знайти натхнення. Сьогодні ми розповімо про все, що потрібно знати, щоб створити умови для спокійної і впевненої роботи.

Вишивка бісером на клатчі

Матеріал
Якісні матеріали-це основа будь-якої красивої вишивки. Перед тим, як вишити малюнок бісером, необхідно підібрати:

тканина;
іглу;
нитка;
бісер;
схема;
пристосування для організації робочого місця.
Щоб робота йшла легко і без зволікань, в якості основи візьміть класичну канву для вишивання хрестиком. Так малюнок буде рівним і акуратним. По канві можна вишивати окремими квітами, а можна рядами.

Вишивка на клатчі стеклярусом

Голку з тонким вушком ви легко знайдете в магазині. А ось вставити в неї нитку буває непросто. Є кілька способів, які полегшать цей процес:

Можна зробити пружним кінець нейлонової нитки. Для цього підпаліть його запальничкою.
Обробіть нитку воском. Від цього вона набуває жорсткість, її легше вставити в голку, і нитка менше скручується по довжині.
Кінець нитки можна обробити прозорим лаком. Після висихання він легко пройде навіть в тонке вушко.
При виборі нитки зверніть увагу на мононитку. Вона схожа на волосінь — тонка, прозора і пружна. З нею у вас не буде проблем зі ковзанням і видимістю ниток на готовій роботі. Кольорову нитку (бавовняну або шовкову) доведеться міняти під колір намистин, або можна вибрати один нейтральний колір. Спеціальні нитки для бісеру, як правило, мають особливу текстуру, яка запобігає перекручуванню намистин і заплутування нитки.

Якщо ви купуєте готовий набір, у вас вже буде схема і бісер відповідного кольору. Якщо схема продається окремо, як правило, на ній є легенда, де вказані номери кольорів. В іншому випадку необхідно буде підібрати кольори самостійно.

Важливо вибрати малюнок, який вам по-справжньому подобається. Знайдіть картину, яка надихає вас на роботу, і тоді ви закінчите її з легкістю.

Жіноча сумочка з вишивкою бісером

Чеський бісер для вишивання вважається бісером високої якості. Однак його вартість дещо перевищує середню ціну. Можна знайти більш дешевий аналог. Головне-стежити за тим, щоб всі бісеріни були однакового розміру і рівними отворами. Виявити шлюб можна, просто розглянувши упаковку з бісером ближче.

Що стосується робочого місця – для великої роботи потрібна рама для вишивання відповідного розміру, підставка під вишивку і портативна лампа. Важливо вибрати стілець зі зручною спинкою і відрегулювати висоту рами. Відстань повинна бути оптимальною для очей і вашої спини-підніміть роботу трохи вище, якщо відчуваєте, що починаєте сутулитися.

Рама для вишивки

Ми навчимо, як вишити бісером на тканині
Крім картин, виконаних повністю з бісеру, можна створювати більш різноманітну і оригінальну вишивку. Наприклад, навчитися вишивці люневільським гачком. Так ви дізнаєтеся багато цікавого про світ вишивки і навчитеся працювати з новими матеріалами, позбудетеся від рамок і почнете вишивати картини не тільки на канві, але і на одязі та аксесуарах.