Як вибрати рукавички вінілові медичні

5-15-2021

Рукавичка слово походить від давньоскандинавського, ‘ glofi ‘. Походження слова передбачає, що норвезькі воїни або вікінги використовували рукавички. З давніх часів рукавички виготовлялися для самих різних цілей, і це відноситься до медичних рукавичок сьогодні. Обрати вінілові медичні рукавички Ви зможете за посиланням перчатки виниловые медицинские та замовити в необхідній кількості.

Діапазон доступних медичних рукавичок величезний. Вибір правильних рукавичок для правильного завдання може викликати подив. Варіанти включають пудру, не пудру, латекс, нітрил і багато іншого.

Прочитайте цей посібник з вибору правильних рукавичок. Це призведе до видалення безлічі завдань, матеріалів і характеристик.

При виборі медичних рукавичок у вас є вибір між різними матеріалами. Три основні варіанти: латекс, нітрил і вініл. Існує четвертий варіант, але про це пізніше.

По-перше, вам потрібно зрозуміти, які властивості і функції вам потрібні від рукавичок. Це залежить від завдання, для якої вам потрібні рукавички.

Кожна з 8 властивостей, описаних нижче, буде пропонувати один або кілька матеріалів або тип рукавички. Зрозумійте, яка властивість вам потрібна, і ви зможете визначити правильні рукавички для роботи.

Яке б завдання ви не використовували, рукавички не повинні бути порвані або розколоті. Нітрилові та латексні медичні рукавички міцніші, ніж вінілові рукавички. Ця довговічність робить їх придатними для завдань, які пов’язані з великим стресом. Додаткова стійкість досягається при використанні більш товстих рукавичок, хоча це означає втрату чутливості або відчуття.

Якщо медичне завдання вимагає поводження з інструментами або відчуття вени, вам потрібна чутливість. Щільно прилягають і еластичні латексні рукавички є кращими для цього типу завдань.

Тонкі нітрилові медичні рукавички також можуть працювати дуже добре, але вони пропонують меншу чутливість, ніж латексні рукавички. Вінілові рукавички не ідеальні для цих завдань.

Рукавичка, яка добре сидить без пухких ділянок, але з деякою еластичністю, забезпечує хороший баланс між комфортом і спритністю. Коли важливо вміти легко маніпулювати пальцями, найкращим матеріалом є латекс. Латексна медична рукавичка, ймовірно, також запропонує деяку гнучкість у визначенні розміру, оскільки рукавичка буде розтягуватися, щоб відповідати, навіть коли дійсно потрібна рукавичка меншого розміру. Синтетичні і з натурального латексу гівеї медичні оглядові рукавички виробництва компанії wrp, малайзія-нуль-п’ять мілілітрів точка ру.

Тонка нітрилова рукавичка також забезпечить більшу розтяжність, комфорт і щільну посадку, але з меншою ймовірністю допустить неправильну калібрування.

Вінілові медичні рукавички набагато менш еластичні і повинні бути відповідного розміру, якщо вони не повинні бути занадто пухкими і зморшкуватими або занадто тугими і розколотими.

Якщо рукавички не розтягуються, вони можуть бути порвані при надяганні або використанні. Латекс і нітрил стійкі до розривів, особливо навколо манжети. У середовищі, де існує ризик проколу, один раз проколотий нітрил схильний до розщеплення.

Всі латексні і нітрилові рукавички оброблені всередині, щоб полегшити надягання і зменшити розрив.

Якщо вам потрібна стійкість до розривів і проколів, вінілові рукавички – не найкращий варіант. Вінілові рукавички не мають внутрішньої обробки, щоб допомогти при їх надяганні, так що це ризик, особливо якщо вони носять щільно.

Пам’ятайте, що будь-яка рукавичка може бути пошкоджена, якщо у користувача довгі або гострі нігті або прикраси.

Для виконання завдань, пов’язаних з використанням інструментів, інструментів або невеликих предметів, знадобляться рукавички з певним ступенем захоплення. Є завдання, де потрібно утримання або переміщення пацієнтів. У цих ситуаціях занадто сильне зчеплення може стати проблемою і викликати у пацієнта дискомфорт або навіть шкоду.

Латексні рукавички забезпечують найбільше зчеплення, так як матеріал природно липкий. Деякі нітрилові рукавички, хоча і менш чіпкі, мають текстуровані поверхні для більшого зчеплення. Деякі рукавички пропонують текстуровані кінчики пальців, які можуть бути хорошим варіантом компромісу.

Вінілові рукавички можуть бути марними, коли необхідно зчеплення, але ідеальні при роботі з пацієнтами. Гладка поверхня не буде прилипати до шкіри, тому з меншою ймовірністю викличе дискомфорт або шкоду.

У медичному середовищі рідко потрібна стійкість до агресивних хімічних речовин. Насправді латексні, нітрилові і вінілові рукавички спеціально не розроблені з урахуванням цієї властивості.

Нітрилові рукавички мають деяку стійкість до ряду хімічних речовин, але латекс, ймовірно, погано реагує на хімічні речовини на масляній основі.

Перевірте сертифікати зіз, якщо хімічна стійкість особливо потрібна. Існують рукавички, розроблені спеціально для таких застосувань, як хіміотерапія. Провести оцінку ризиків для хімічних речовин і необхідного контексту.

Вінілові рукавички зазвичай не підходять, коли потрібна хімічна стійкість. Їх можна використовувати в основних операціях очищення з використанням м’яких миючих засобів.

При роботі з продуктами харчування хімічні речовини в рукавичці можуть вимиватися. Шукайте рукавички з маркуванням, які підходять для використання з їжею.

У деяких людей виникає алергічна реакція при використанні латексних рукавичок. Симптоми можуть варіюватися від важких реакцій до легкого роздратування. Реакція може бути викликана або безпосереднім контактом з латексною рукавичкою, або, в деяких випадках, порошком з рукавичок, що переноситься на повітрі.

Страждаючим алергією на латекс слід використовувати нітрилові або вінілові рукавички. Є латексні рукавички, які були оброблені, щоб зменшити алергічний ефект, тому їх можна спробувати.

Захист від перехресного зараження може бути основною метою носіння медичних рукавичок, але не всі рукавички мають однаковий рівень захисту.

Латексні та нітрилові рукавички забезпечують відмінні біологічні бар’єрні властивості. Вінілові рукавички забезпечують менший захист і тому підходять для медичних завдань з меншим ризиком. Майте на увазі, що стійкість, міцність і опір розриву також важливі тут.

Рукавичка, яка забезпечує хороший захист від перехресного зараження в цілості й схоронності, марна, якщо вона недостатньо міцна, щоб впоратися із завданням або робочим середовищем.

У той час як три основних матеріалу, латекс, нітрил і вініл, обговорювані в цій статті, є найбільш часто використовуваними, є новий продукт для розгляду.

Хлоропрен пропонує цікаву альтернативу. Він має кращу стійкість до проколу, ніж латекс, але зручний і зручний у використанні з натурального латексу. З комфортом, міцністю і відмінним захистом від бар’єрів, розгляньте їх для хірургічного та медичного застосування.

При виборі засобів індивідуального захисту( зіз), таких як медичні рукавички, основою повинна бути оцінка ризику. Властивості рукавичок актуальні, оскільки вони знижують ризик, виявлений в оцінці ризику.

Є медична рукавичка для будь-якої ситуації і завдання. Вирішіть, які властивості вам потрібні, і ознайомтеся зі специфікацією продукту перед покупкою.