Як вибрати букмекерську контору

11-18-2021

Новачки, які зібралися заробити в світі ставок, часто стикаються з питанням, як вибрати букмекерську контору.  На сьогоднішній день в російській федерації офіційно працює 19 букмекерських компаній, що пропонують різні бонуси, умови та акції. Давайте з’ясуємо, якому букмекеру віддати перевагу? На що звертати увагу при виборі букмекера, і чого варто остерігатися? Хочемо порекомендувати почитати лайв что означает на сайті .

Наявність ліцензії

Перше і найголовніше. Щоб уникнути неприємностей з законом, слід вибирати тільки легальні букмекерські контори тут. Діяльність цих букмекерів регулюється законодавством , і при виникненні спірних моментів гравець може розраховувати на допомогу.

Бонуси при реєстрації

Приблизно 80% легальних букмекерів новачкам пропонують винагороду (бонуси) за реєстрацію в їх компанії. Однак, віддаючи перевагу тій чи іншій букмекерській конторі «з бонусами», уважно читайте правила отримання тих самих винагород, щоб потім у вас не виникали питання і розчарування.

Розмір коефіцієнтів

Часто в боротьбі за клієнтів букмекери пропонують привабливі коефіцієнти на спортивні заходи. Але перед тим, як віддати перевагу тому, чи іншому букмекеру, враховуйте, що на кожну ставку контора закладає відсоток власного прибутку. Тому, чим вище маржа ставки на події, тим нижче коефіцієнти.

Крім цього, букмекерські контори можуть пропонувати клієнтам підвищені коефіцієнти, наприклад, в якості бонусу. Такі моменти теж потрібно враховувати при виборі хорошої букмекерської контори. Адже від цього безпосередньо залежить розмір вашого виграшу.

Ширина лінії і розпис подій

Так звана «букмекерська лінія ” – це список спортивних подій, доступних для прийняття ставок. Великі компанії пропонують клієнтам величезний вибір змагань. Це і ставки на різні види спорту, починаючи від футболу і керлінгу, і закінчуючи боксом, і події в світі економіки, політики, культури та ін.

Так звана “розпис подій” – це кількість пропонованих варіантів ставок на той чи інший матч. До речі, в спортивних ставках парі можна укладати не тільки на перемогу якоїсь конкретної команди, але і на деякі специфічні показники, такі як: кількість жовтих карток, голів у першому таймі, кутових і т. Д.

Наявність мобільного додатку

Бувалі гравці знають, що робити ставки на сайті букмекерської контори не завжди зручно. Мобільний додаток дозволяє укладати парі онлайн, прямо на трибуні.

Тільки воно повинно бути зручним і працювати при будь-якій швидкості інтернету. Багато російські букмекери володіють своїми офіційними програмами для платформ android і ios.

Виведення коштів з рахунку

Букмекери, що працюють легально, всі грошові операції своїх клієнтів реєструють через “центр обліку переказів інтерактивних ставок” скорочено цупіс (сьогодні функціонує три таких центри).

Поповнити баланс ігрового рахунку і вивести виграш з нього можна за допомогою інтернет-гаманців, webmoney, kiwi, яндекс.гроші та ін., банківських карт і рахунки мобільного телефону.