Що таке інформаційний портал-сайт?

2-28-2021

Перші інформаційні сайти з’явилися досить давно. В основному це були сайти телеканалів, новинні портали, онлайн-журнали. Однак, мало хто тосі замислювався над їх ефективністю. Сьогодні ж інформаційний сайт-справжній інструмент ѕеошника. Інтернет просто завалений різними тематичними блогами, інфосайтами на будь-який смак. І є серед них чимало з цікавим контентом. Одним з таким правомірно вважається інформаційний портал за посиланням Факти . Тут ви знайдете завжди цікаву та корисну інформацію. У цій статті ми поговоримо про те, що таке інформаційний сайт, які його особливості, які існують типи і види інформаційних сайтів, як створити, просувати і заробляти на інформаційному сайті.

Інформаційні сайти: цілі та особливості


Інформаційний портал – це інтернет-ресурс, на якому розміщуються матеріали інформаційного характеру, орієнтовані на читача; засобів і джерело інформації, мета якого розкрити конкретну тематику, проблематику або питання, донести інформацію до аудиторії, тримати читача в курсі новин певної тематики або тематик.

Як правило, інформаційники досить об’ємні сайти, стабільно наповнюються унікальним контентом, мають продуману, зручну навігацію і складну ієрархічну структуру, тому що складаються з великої кількості розділів, підрозділів, категорій і підкатегорій.

Види і типи інформаційних сайтів


Інформаційні сайти можна розділити на 2 види: тематичні сайти і сайти портали.

Тематичні сайти-це інформаційні сайти, присвячені якійсь одній тематиці, наприклад спорт.
Сайти портали, на відміну від тематичних, можуть бути присвячені не одній, а відразу декільком тематикам, і у них, як правило, більш складна структура.
Всі інформаційні сайти можна умовно класифікувати за типами:

Типи інформаційних сайтів

★ Регіональні портали (міські, районні, обласні)
★ Новинні сайти (телеканалів, газет, журналів)
★ Персональні блоги
★ Веб-енциклопедії
★ Веб-довідники
★ Онлайн-кінотеатри
★ Електронні бібліотеки
★ Інтернет-форуми
★ Сайти відгуків
★ Сайти питань і відповідей
★ Сайти статейники
Як створити інформаційний сайт?
Створення якісного інформаційного сайту досить рутинний процес. Однак, якщо побудувати для себе чіткий план, цілком реально створити сайт за короткий термін часу. Наше покрокове керівництво допоможе вам:

Подумайте, яку систему управління контентом (CMS) ви хочете. Однією з найпопулярніших і найбільш зручних систем на сьогодні є безкоштовна CMS WordPress. Ідеально підходить для інформаційних сайтів всіх типів. Серед відомих брендів її вибрали такі видання, як Bloomberg, The New York Times, Reuters і т.д. завантажити свіжу версію можна з офіційного репозиторію. Там же описана 5-хвилинна установка WordPress.