Так які ж види зовнішньої реклами є найефектнішими, поширеними і дієвими?

9-25-2020

Спробуємо розібратися в цьому питанні. Але більш вичерпану інформацію з цього питання, Ви отримаєте за посиланням на сайті ADV-F1, де у вас і буде можливість зробити замовлення.

Вивіска.
В даний час, всупереч загальноприйнятій думці, найбільш поширені не щити і білборди, а вивіски. Дуже часто можна почути в корені невірну думку про те, що вивіски не є зовнішньою рекламою. Насправді професійно виготовлена

вивіска-це максимально ефективний рекламоносій,

привертає величезну кількість потенційних покупців, причому велика частина з них буде представлена вашою цільовою аудиторією. Будь-які інші види зовнішньої реклами можуть бути використані рекламодавцем, а можуть і не застосовуватися, вивіска ж є неодмінним атрибутом магазину, кафе, офісу і т. д.

Рекламні щити
Рекламні щити або білборди займають друге місце за частотою використання. Найбільш затребувані в даний час рекламні щити з розмірами три на шість метрів. Дані рекламні конструкції ми можемо побачити на вулицях і магістралях будь-якого міста. Найбільшою ефективністю володіє сторона а, тобто та частина рекламного щита, яка знаходиться по ходу руху автотранспорту і пішоходів.


За оцінками маркетологів число переглядів реклами розміщеної на лицьовій стороні щита наближається до 80% від усіх потенційних споживачів. Зворотний бік рекламного щита менш ефективна, але ідеально підходить для матеріалів які не є провідними для даної рекламної кампанії. Такі види зовнішньої реклами, як щити нестандартних розмірів поширені набагато менше і не користуються особливою популярністю.

Дахові конструкції


Будь – які інші види зовнішньої реклами поступаються даховим конструкціям за таким показником як помітність. Дахові конструкції розміщені на великій висоті привертають увагу величезної аудиторії, а часто дозволяють потенційному покупцеві зорієнтуватися на вулицях міста і знайти дорогу до Вашого торгового центру або офісу. Також варто відзначити, що найбільшою віддачею володіють світлові дахові установки.