Правильне харчування – це смачно і ситно!

12-14-2020
Правильне харчування - це смачно і ситно!

Ми свідомо не пишемо дієта. Так як раціон розроблений так, щоб схуднення проходило гармонійно і давало довгограючі результати. Спочатку хочу вам порекомендувати правильное питание с доставкой, так ви зможете швидко скинути вагу та покращити самовідчуття.

«Хто сказав, що дієта це несмачно ?! Все дуже навіть смачно, а головне корисно і правильно! PS Готую обід з ранку »- говорить Катерина Стерпул.

Раціон розроблений дієтологом – консультантом з питань правильного харчування та Наталею Шульженко.

Наталя  –  випускниця школи компанії “Diet consulting Group” і міжнародного Центру дієтології та омолодження. Її стихія – естетична, практична, дитяча дієтологія.  Розробка індивідуальних планів харчуванням, супровід, підтримка, мотивація. Практикує більше 2 років.

На питання «Яка місія у твого бізнесу?» відповіла, – «Це не бізнес! Порив душі !!!! Повертати людям частинку втраченої гармонії. Який же це бізнес?)) »

Наталя розповіла, що найголовніше правило збалансованого харчування – це не відмова від їжі, а як раз навпаки. Їсти потрібно обов’язково. Потрібно тільки відмовитися від шкідливої ​​їжі, яка не несе ніякої користі організму. А корисні продукти – можуть бути дуже смачними. Взяти до прикладу фрукти, овочі, м’ясо, риба, морепродукти.

Візьміть собі ще за правило кілька простих рекомендацій.

1) Намагайтеся їсти кожні 3-3.5 години.

2) Дотримуйтесь водний режим. Випивайте в день не менше 1.5-2 літра.

3) Пийте інші напої (чай, трави, кави). Але не хитруєте! Це в рахунок водного режиму не йде!

4) Намагайтеся не пропускати прийоми їжі. Якщо немає можливості перекусити, не порушуйте наступну схему і кількість прийому.

5) Чи не смажте на олії! Масла рослинні холодного віджиму додаємо в уже готові страви (не гарячі). Печіть, варіть, тушкуйте, парьте, готуйте на грилі, все, що завгодно, тільки не жарт на маслах!

6) Продукти вживайте знежирені або зі зниженим вмістом жирів (молоко, кефір, сир і т.д.)

Ну і, звичайно, по секрету ділимося з вами прикладом раціону харчування наших учасниць.

Сніданок 7: 00-8: 00омлет з овочами-150 гр. (Овочі будь-які, крім картоплі. Обмежуємо також морква і буряк до 50гр. За прийом. 2 яйця збити з 50 мл.обезжір.молока. Овочі припустити на сковороді, на водичці або на антіпрігарке. Залити яєчно-молочною сумішшю) тост з цільнозернового хліба -30-40 гр. або цільнозернові хлібці-2 3 шт.) смузі з ягід (можна розморозити заморожені) -150гр.утренній напій (чай, кава) без цукру
Перекус 10: 00-11: 00фрукт-1кефір (0-1 %% жирності) -150мл.
Обід 13: 00-14: 00вуха-250 мл.голубци-150гр.салат з квашен.капусти (заправити 1ч.л.олівк.масла) -150гр.напіток (чай, кава, узвар), можна додати 1ч.л.меда
Перекус 16: 00-17: 00нежирний йогурт без добавок (типу, Активіа класичні.) – 150 мл.
Вечеря за 3-4 години до снукурка (філе). Будь-яка форма приготування, крім смаження-100гр.овощное рагу (без картоплі) -200гр.чай (н-р, ромашковий)

Незабувайте про здорове харчування, тому завітайте до 2DO.EAT – правильное питание с доставкой в г. Киев