ЛІКУВАННЯ ЧОЛОВІЧОГО БЕЗПЛІДДЯ

1-29-2020
Couple choosing the sex of their baby


Лікування чоловічого безпліддя в клініці НАДІЯ
Найчастіше в парах, які мають проблеми із зачаттям дитини, саме жінки самі звинувачують себе в безплідді. Насправді ж у 40% сімейних пар безпліддя пов’язане з чоловічим фактором. Але все можливо виправити , треба тільки не опускати руки та звернутися до справжніх фахівців у клініку НАДІЯ .Чоловіче безпліддя-це зниження запліднюючої здатності сперматозоїдів. Причини безпліддя у чоловіків різноманітні: аномалії розвитку яєчок, інфекційно-запальні захворювання, хромосомні аномалії, токсичний ефект забруднення навколишнього середовища, вплив високих температур, травми.

Обстеження пари починають саме з чоловіка, так як діагностика чоловічого безпліддя простіше, дешевше і вимагає менше медичних втручань. Щоб зрозуміти, чи є проблеми зі сперматозоїдами, чоловік здає аналізи сперми. Нормальні показання спермограми – 20 мільйонів сперматозоїдів в одному мілілітрі сперми, з них половина – активно рухливі. 5 мільйонів з них повинні бути без патологій. Тільки тоді сперма вважається якісною. Але якщо показники спермограми не відповідають нормі, на основі комплексного обстеження пари індивідуально підбирається метод допоміжних репродуктивних технологій.

У клініці НАДІЯ для лікування чоловічого безпліддя застосовують найсучасніші методи лікування: внутрішньоматкову інсемінацію (ВМІ), ЕКО, методи ICSI і TESE.

ВМІ призначається при безплідді як жіночому, так і чоловічому. При цьому сперматозоїди вводяться безпосередньо в порожнину матки. Запліднення відбувається в організмі жінки природним чином.

ЕКЗ також застосовується при чоловічому безплідді, коли є проблеми з чоловічою фертильністю (не менше 5 млн.активно-рухливих сперматозоїдів) або після трьох безуспішних спроб інсемінації.

ICSI і TESE дозволяють досягти запліднення яйцеклітини і настання вагітності навіть при найважчих формах чоловічого безпліддя. ICSI показаний у випадках, коли в спермі підвищений рівень патологічних сперматозоїдів і вони мають низьку рухливість. Ін’єкція сперматозоїда проводиться в ембріологічній лабораторії: за допомогою мікроманіпуляторів відібраний сперматозоїд хорошої якості вводиться в цитоплазму зрілої яйцеклітини. А метод TESE застосовується, коли в спермі дуже мало або взагалі немає сперматозоїдів. При даному методі лікування виконується біопсія яєчка і сперматозоїди виділяються безпосередньо з отриманої тканини. Таким чином пара має шанс зачати свого малюка навіть при найскладнішому чоловічому факторі безпліддя.

Використання сучасних допоміжних репродуктивних технологій і безцінний досвід фахівців клініки НАДІЯ дозволили безлічі сімей впоратися з проблемою безпліддя і випробувати радість батьківства!