Лікування артрозу колінного суглоба

12-22-2020

Артрозом, або на гонартроз, колінного суглоба називають патологію, яка виникає внаслідок зношування хрящової тканини і веде до її прогресивного руйнування. Хрящова тканина не здатна до самовідновлення. Артроз належить до числа найбільш поширених захворювань суглобів у дорослих людей, яке активно розвивається з віком. Вторинний артроз може виникнути веаслідок надмірного фізичного навантаження, травм або нестабільності зв’язок. Дізнатися про варіанти лікування цієї хвороби ви зможете за посиланням https://coolaser.clinic/ та пройти курс лікування.

Залежно від стадії хвороби застосовуються різні методи лікування. Тільки хірург може підібрати оптимальне лікування відповідно до патологією і очікуваннями пацієнта.

Медикаментозне лікування
фізіотерапія
ортопедичне обладнання
Консервативна операція на суглобі
заміна суглоба
Тотальне ендопротезування колінного суглоба
Однополюсне ендопротезування колінного суглоба
реконструкція зв’язок
Колінний суглоб має складну будову. Він складається з зв’язок, які забезпечують стабільність коліна —
Бічні зв’язки, а також хрестоподібні (внутрішні) зв’язки. Задня хрестоподібна зв’язка (ЗКС) і передня хрестоподібна зв’язка (ПКС).

Залежно від виду пошкодження і ступеня нестабільності можуть застосовуватися різні методи лікування. З метою відновлення стабільності суглоба і щоб уникнути його передчасного руйнування може знадобитися хірургічне втручання.

У більшості випадків лігаментопластіка (пластика) зв’язок колінного суглоба проводиться методом артроскопії і полягає у відновленні зв’язок шляхом забору сухожиль у пацієнта (аутотрансплантат). Різні сучасні технології, такі як трансплантат з сухожиль підколінних м’язів або All-Inside ( «зворотне свердло»), дозволили істотно скоротити час операції. Хірург підбере для Вас найбільш ефективний метод лікування відповідно до індивідуальних потреб.