Кінетичний пісок

1-24-2021

Кінетичний пісок – (Kinetic Sand) – це унікальна гра, розроблена для розвитку дитячої творчості. Дана технологія запатентована в Швеції. Пісок Кінетичний купити можна за прийнятною ціною і на вигідних умовах за цим посиланням я нашла тут Розглянемо особливості кінетичного піску детальніше.

Склад кінетичного піску

Пісок WABA FUN” Kinetic Sand ” – це суміш кварцового піску (98%) і спеціального полімерного агента (2%). Кінетичний пісок схожий з піском в пісочниці майже за всіма показниками, включаючи колір. Але при цьому Кінетичний пісок м’який, приємний на дотик і не забруднює руки. Наявність спеціального сполучного речовини, яке обволікає і з’єднує частинки, забезпечує кінетичному піску хороші показники формуемости і сипучості при щільній консистенції.

Перевага кінетичного піску

 1. З плином часу силіконова складова піску не висихає.
 2. Пісок не липне до одягу і рук.
 3. Можливість повторного використання піску після потрапляння на підлогу.
 4. Можливість створення з піску самих різних фігур.
 5. Відсутність неприємного запаху і виділень токсичних речовин.
 6. Висока водостійкість і збереження властивостей після висихання.
 7. Простота в зберіганні.

Особливості використання кінетичного піску

Гра з кінетичним піском дуже подобається малюкам, адже для неї не потрібні спеціальні інструкції та керівництва. За допомогою кінетичного піску дитина може розвинути фантазію, поліпшити моторику рук і розвинути тактильну чутливість. Необхідно відзначити, що пісок відмінно підходить як для непосид, так і для сором’язливих хлопців. Кінетичний пісок буде корисний і для дітей підліткового віку: з його допомогою вони зможуть звільнитися від внутрішньої напруги. Пісок буде корисний не тільки дітям, а й дорослим. Він допоможе їм розслабитися, активізувати свою уяву і зарядитися позитивною енергією. Рекомендації з експлуатації та зберігання кінетичного піску

 1. Рекомендується експлуатація піску при кімнатній температурі і відносній вологості в приміщенні до 60%. У разі намокання пісок повинен висихати при кімнатній температурі.
 2. Для відновлення кінетичних властивостей піску потрібно злегка змочити його і розім’яти руками.
 3. Перед грою з піском бажано вимити і витерти руки, щоб він не ввібрав їх запах.
 4. Зберігати пісок рекомендується в герметичному контейнері з метою захисту від пилу і вологи.