Одноразові медичні халати

5-15-2021

 

Компанія Medicom  пропонує купити одноразові медичні халати в роздріб, або оптом з доставкою. Звертайтеся за посиланням одноразовые халаты та робіть замовлення . Вигідні умови: швидкий безготівковий розрахунок, відвантаження на наступний день після замовлення, доставка в усі регіони України.

Види медичних халатів

Ми пропонуємо одноразові медичні халати декількох видів:

  • процедурні – з відкладним коміром, місткою кишенею, рукавами на гумках, манжетах з липучками або кнопками (використовуються для огляду пацієнтів, проведення медичних процедур);
  • хірургічні «євростандарт ” – зі зручною горловиною на зав’язках, поясом, рукавами на гумках або манжетах (випускаються в стерильному, нестерильному виконанні, підходять для безпечного проведення складних хірургічних маніпуляцій);
  • одноразові стерильні і нестерильні хірургічні халати — з рукавами на манжетах або гумках (призначені для захисту персоналу і лікарів операційної від забруднення і зараження).

Хірургічні та процедурні халати можна замовити з різною щільністю. Докладні характеристики кожного виробу представлені в каталозі.

Особливості медичних халатів

Халат медичної одноразовий-спецодяг для медперсоналу, який забезпечує безпеку лікарів, пацієнтів під час лікування. Медичний одяг обов’язковий у всіх лікувально-профілактичних закладах. Вона повинна відповідати вимогам безпеки, комфортності, екологічності.

У компанії Medicom ви можете замовити зручні моделі медичних халатів на кнопках, липучках з регульованою горловиною на зав’язках або липучці. Стерильні і нестерильні халати відповідають всім санітарним вимогам, допущені до використання в медичних установах.

Халати виробляються з наступних матеріалів:

  • спанбонд-нетканий матеріал з розплаву полімеру, стійкий до розриву, розтягування, забруднення.
  • смс-3-шаровий нетканий матеріал з поліпропілену з високими бактерицидними властивостями.

Халати упаковуються по 10 штук в поліетиленові пакети. У транспортній упаковці знаходиться 100 одиниць продукції.

Переваги одноразових медичних халатів

До переваг медичних халатів від» медікосм ” відносяться:

  • екологічність, безпека;
  • міцність, хімічна стійкість;
  • комфортність, акуратний зовнішній вигляд;
  • повна відповідність чинним санітарним стандартам;
  • зручне регулювання ширини халата, вирізу горловини, манжет.

Щоб замовити партію медичних одноразових халатів будь-якого обсягу з доставкою, зв’яжіться з менеджерами по телефону або залиште заявку на сайті.