Апаратна косметологія, та де які її види

4-26-2021
 • Прогрес не стоїть на місті, а розвивається дуже швидко в наш час. Напевне років через 10-20, ми зможемо забути про старість, будемо називати це мудрість. Яких тільки виноходів не знаходять вчені, щоб виглядати краще, апаратна косметологія пропонує все нові і нові заходи по догляду за обличам та тілом. Звертайтеся за посиланням косметолог та дізнавайтеся докладніше . Поговоримо про де, які її види.

  Абляційна шліфовка на со2re лазері

  Інноваційний апарат со2re від світового лідера з виробництва лазерів – компанії candela – золотий стандарт серед апаратів такого класу. . У ньому об’єднані ефективність повної абляції на со2 лазерах і безпеку фракційних лазерів.
 • Біорезонансна терапія на апараті beautytek premium

  В основі унікального апарату beautytek premium лежать космічні технології, розроблені на замовлення nasa. Апарат працює за принципом біокібернетичної терапії, яка сприяє відновленню електричного балансу клітин організму.

  детальніше

 • Вакуумний масаж на апараті lpg

  Ендермологія (lpg) – це одна з найбільш ефективних методик, яка дозволяє зменшити обсяги, змоделювати фігуру, позбутися целюліту, підтягнути і зміцнити шкіру. Майже 30 років lpg-масаж є затребуваною процедурою для корекції тіла серед мільйонів пацієнтів з різних куточків світу.

  детальніше

 • Інфрачервоний термоліфтінг на апараті титан

  Термоліфтінг-напрямок апаратної косметології, що включає ряд омолоджуючих процедур. Об’єднує процедури єдиний принцип дії: омолоджуючий ефект досягається за рахунок дбайливого прогріву дерми. Тепловий вплив стимулює вироблення нових елементів сполучної тканини і призводить до вираженого ліфтинг-ефекту, який видно відразу після процедури і посилюється з часом.

  детальніше

 • Кріоліполіз на апараті cooltech cocoon

  Прагнення до красивої фігури властиво будь-якій жінці. Мрія стає реальністю завдяки унікальній процедурі: кріоліполіз-сучасна методика моделювання фігури за допомогою холоду.

  детальніше

 • Компресійна мікровібрація endospheres therapy

  Метою методики «ендосфера терапія» є зменшення обсягу жирових відкладень, підвищення м’язового тонусу, усунення в’ялості шкіри і швидка її підтяжка після різкого зниження маси тіла, ефективна стимуляція відтоку венозної крові і лімфи з тканин, моделювання контурів тіла, а також зменшення вираженості атрофічних (розтяжки) і дрібних гіпертрофічних рубців за рахунок легкого пілінгу.

  детальніше

 • Лазер vbeam perfecta: лікування судин і поліпшення якості шкіри

  На сьогоднішній день американський лазер vbeam perfecta (саndela) – високоефективний апарат для усунення різних судинних патологій. Його унікальні технічні параметри дозволяють делікатно вирішувати широкий спектр естетичних завдань.

  детальніше

 • Лазерне інтимне омолодження co2 re intima (candela)

  Лазерне інтимне омолодження — безпечний метод терапії лазером, спрямований на корекцію фізіологічних і естетичних дефектів жіночих статевих органів. Методика лазерного омолодження покращує якість інтимного життя, зменшує вагінальну сухість, лікує атрофічні процеси вульви і піхви, коригує післяпологові рубці.

  детальніше

 • Мікрострумова терапія

  Мікрострумова терапія – це безпечна і ефективна методика в косметології, яка сприяє нормалізації процесів на рівні тканин і клітин. Вплив на проблемні зони здійснюється дуже слабким струмом, який не викликає хворобливих або неприємних відчуттів.

  детальніше

 • Пресотерапія (пресомасаж)

  Пресотерапія є одним з найбільш ефективних методів боротьби з целюлітом, набряками і зайвою вагою. Вона підходить навіть тим, кому протипоказано вплив ультразвуком, електрофорезом, електростимуляція м’язової тканини або ручний масаж.

  детальніше

 • Процедура на апараті hydrafacial md

  Hydrafacial md ® – унікальна апаратна методика естетичної косметології, делікатно очищає і омолоджує шкіру. Це запатентована неінвазивна технологія, яка забезпечить вашій шкірі глибоке очищення, зволоження і омолодження.

  детальніше

 • Радіочастотний ліполіз з інфрачервоним ліфтингом на апараті velashape

  Процедура velashape є ідеальним рішенням для безопераційного моделювання тіла. Velashape допомагає зменшити целюліт, поліпшити контури тіла і підтягнути шкіру, досягти приголомшливого ефекту за короткий період без утомливих фізичних навантажень, без дієт і без відриву від звичного способу життя.

  детальніше

 • Ультразвуковий smas-ліфтинг ulthera system (альтера)

  Мільйони людей хочуть виглядати молодими, але лише кілька відсотків вдаються до допомоги пластичних хірургів. Альтера-терапія / ultherapy – це апаратна методика в косметології, яка була створена для тих, хто не готовий зважитися на пластичну операцію, але хотів би істотно підтягнути шкіру.

  детальніше

 • Ультразвуковий smas-ліфтинг ultraformer

  Ультразвуковий smas-ліфтинг на апараті ultraformer – це можливість домогтися вираженої підтяжки проблемних областей без допомоги хірурга. Дозволяє підтягнути шкіру обличчя або шиї без ін’єкцій, поліпшити контури тіла в проблемних зонах, зменшити вираженість целюліту без ліпосакції.

  детальніше

 • Фотобиомодуляция photocare

  Фотобиомодуляция – це унікальна технологія омолодження, заснована на впливі світлових променів з різною довжиною хвилі.

  детальніше

 • Фотодинамічна терапія revixan

  Фотодинамічна терапія – це сучасна методика омолодження і відновлення шкіри.

  детальніше

 • Фотоомолодження nordlys candela

  Омолодження, поліпшення текстури шкіри, усунення пігментації, лікування рубців і багато іншого – процедура з використанням апарату nordlys від candela відкриває широкі можливості для підтримки краси і здоров’я

  детальніше

 • Фракційний фототермоліз fraxel (фраксель)

  Фракційний фототермоліз – це унікальна методика, що дозволяє отримати ідеальну в усіх відношеннях шкіру. Апарат fraxel re: store dual здатний вирішувати практично будь-які завдання: від омолодження обличчя, шиї і тіла до лікування рубців і розтяжок.

  детальніше

 • Електромагнітна міостимуляція на апараті emsculpt

  Emsculpt – це перший у своєму роді апарат, який одночасно зменшує обсяг жирових відкладень в проблемних місцях і зміцнює м’язи. В процесі впливу відбувається високоінтенсивне скорочення м’язових волокон, яке запускає процес розщеплення жирових клітин. Одночасно самі м’язи адаптуються до навантаження, збільшуючи свій обсяг.

  детальніше

 • Elos plus: фотоомолодження, лікування пігментації і судин

  Сучасний апарат elos plus призначений для безболісного і безпечного усунення ознак в’янення шкіри, боротьби з дрібними рубцями і судинними зірочками.

  детальніше