Апаратна косметологія, і де які її види

4-26-2021Прогрес не стоїть на місті, а розвивається дуже швидко в наш час. Напевно років через 10-20, ми зможемо забути про старість, будемо називати це мудрість. Яких тільки виноходів не знаходять вчені, щоб виглядати краще, апаратна косметологія пропонує все нові і нові заходи по догляду за обличчям і тілом. Звертайтеся за посиланням косметолог і дізнавайтеся докладніше . Поговоримо про де, які її види.

Абляційна шліфовка на со2 лазері

Інноваційний апарат со2ге від світового лідера з виробництва лазерів – компанії candela-золотий стандарт серед апаратів такого класу. . У ньому об’єднані ефективність повної абляції на со2 лазерах і безпека фракційних лазерів.
В основі унікального апарату beautytek premium лежать космічні технології, розроблені на замовлення nasa. Апарат працює за принципом біокібернетичної терапії, яка сприяє відновленню електричного балансу клітин організму.

Вакуумний масаж на апараті lpg

Ендермологія – lpg) – це одна з найбільш ефективних методик, яка дозволяє зменшити обсяги, змоделювати фігуру, позбутися целюліту, підтягнути і зміцнити шкіру. Майже 30 років LPG-масаж є затребуваною процедурою для корекції тіла серед мільйонів пацієнтів з різних куточків світу.

Інфрачервоний термоліфтінг на апараті титан

Термоліфтінг-напрямок апаратної косметології, що включає ряд омолоджуючих процедур. Об’єднує процедури єдиний принцип дії: омолоджуючий ефект досягається за рахунок дбайливого прогріву дерми. Тепловий вплив стимулює вироблення нових елементів сполучної тканини і призводить до вираженого ліфтинг-ефекту, який видно відразу після процедури і посилюється з часом.

Кріоліполіз на апараті cooltech cocoon

Прагнення до красивої фігури властиво будь-якій жінці. Мрія стає реальністю завдяки унікальній процедурі: кріоліполіз-сучасна методика моделювання фігури за допомогою холоду.

Компресійна мікровібрація endospheres therapy

Метою методики “ендосфера терапія” є зменшення обсягу жирових відкладень, підвищення м’язового тонусу, усунення в’ялості шкіри і швидка її підтяжка після різкого зниження маси тіла, ефективна Стимуляція відтоку венозної крові і лімфи з тканин, моделювання контурів тіла, а також зменшення вираженості атрофічних (розтяжки) і дрібних гіпертрофічних рубців за рахунок легкого пілінгу.

Лазер Vbeam perfecta: лікування судин і поліпшення якості шкіри

На сьогоднішній день американський лазер vbeam perfecta – саndela) – високоефективний апарат для усунення різних судинних патологій. Його унікальні технічні параметри дозволяють делікатно вирішувати широкий спектр естетичних завдань.

Лазерне інтимне омолодження co2 re intima (candela)

Лазерне інтимне омолодження-безпечний метод терапії лазером, спрямований на корекцію фізіологічних і естетичних дефектів жіночих статевих органів. Методика лазерного омолодження покращує якість інтимного життя, зменшує вагінальну сухість, лікує атрофічні процеси вульви і піхви, коригує Післяпологові рубці.

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія-це безпечна і ефективна методика в косметології, яка сприяє нормалізації процесів на рівні тканин і клітин. Вплив на проблемні зони здійснюється дуже слабким струмом, який не викликає хворобливих або неприємних відчуттів.

Пресотерапія (прессомассаж)

Пресотерапія є одним з найбільш ефективних методів боротьби з целюлітом, набряками і зайвою вагою. Вона підходить навіть тим, кому протипоказано вплив ультразвуком, електрофорезом, Електростимуляція м’язової тканини або ручний масаж.

Процедура на апараті hydrafacial md

Hydrafacial md – унікальна апаратна методика естетичної косметології, делікатно очищає і омолоджує шкіру. Це запатентована неінвазивна технологія, яка забезпечить вашій шкірі глибоке очищення, зволоження і омолодження.

Радіочастотний ліполіз з інфрачервоним ліфтингом на апараті velashape

Процедура velashape є ідеальним рішенням для безопераційного моделювання тіла. Velashape допомагає зменшити целюліт, поліпшити контури тіла і підтягнути шкіру, домогтися приголомшливого ефекту за короткий період без утомливих фізичних навантажень, без дієт і без відриву від звичного способу життя.

Ультразвуковий smas-ліфтинг ulthera system (альтера)

Мільйони людей хочуть виглядати молодими, але лише кілька відсотків вдаються до допомоги пластичних хірургів. Альтера-терапія / ultherapy – це апаратна методика в косметології, яка була створена для тих, хто не готовий зважитися на пластичну операцію, але хотів би істотно підтягнути шкіру.

Ультразвуковий smas-ліфтинг ultraformer

Ультразвуковий smas-ліфтинг на апараті ultraformer – це можливість домогтися вираженої підтяжки проблемних областей без допомоги хірурга. Дозволяє підтягнути шкіру обличчя або шиї без ін’єкцій, поліпшити контури тіла в проблемних зонах, зменшити вираженість целюліту без ліпосакції.

Фотобиомодуляция photocare

Фотобіомодуляція-це унікальна технологія омолодження, заснована на впливі світлових променів з різною довжиною хвилі.

Фотодинамічна терапія revixan

Фотодинамічна терапія-це сучасна методика омолодження і відновлення шкіри.

Фотоомолодження nordlys candela

Омолодження, поліпшення текстури шкіри – усунення пігментації, лікування рубців і багато іншого-процедура з використанням апарату nordlys від candela відкриває широкі можливості для підтримки краси і здоров’я

Фракційний фототермоліз fraxel (фраксель)

Фракційний фототермоліз-це унікальна методика, що дозволяє отримати ідеальну в усіх відношеннях шкіру. Апарат fraxel re: store Dual здатний вирішувати практично будь-які завдання: від омолодження обличчя, шиї і тіла до лікування рубців і розтяжок.

Електромагнітна міостимуляція на апараті emsculpt

Emsculpt-це перший у своєму роді апарат, який одночасно зменшує обсяг жирових відкладень в проблемних місцях і зміцнює м’язи. В процесі впливу відбувається високоінтенсивне скорочення м’язових волокон, яке запускає процес розщеплення жирових клітин. Одночасно самі м’язи адаптуються до навантаження, збільшуючи свій обсяг.

Elos plus: фотоомолодження, лікування пігментації і судин

Сучасний апарат elos plus призначений для безболісного і безпечного усунення ознак в’янення шкіри, боротьби з дрібними рубцями і судинними зірочками.

Це відносно не великий перелік того, на що здатна сучасна апаратна косметологія, хочете виглядати приголомшливо, не зважаючи на дату в паспорті, дбайте про себе, та тримайте руку на пульсі новинок апаратної косметології.